Koktajle owocowe to świetny sposób na zdrowe drugie śniadanie czy deser. Z pomocą Blendera butelkowego Evergreen możesz cieszyć się smakiem ulubionych koktajlów także poza domem – mały, poręczny blender po zdemontowaniu zmieści się w uchwycie na bidon, czy w samochodzie. Trwałe i solidne wykonanie produktu umożliwia bezkompromisowe przyrządzenie musów i koktajlów nawet z twardych składników, z którymi nie radzą sobie gorsze gatunkowo blendery – np. lód.

Blender Evergreen ma za zadanie zmiksować wszystko na jednolity, aksamitny mus, dlatego nie musisz obierać owoców. To właśnie w cienkiej warstwie pod skórką kryje się najwięcej wartościowych składników. Jedyne co musisz zrobić to umyć składniki, usunąć gniazda nasienne i wrzucić całość do blendera. W gładkim i lekkim musie nie odczujesz różnicy!

Do koktajlów możemy dodać jogurt, mleko, maślankę czy kefir, ale jeśli wolimy wersję bez nabiału, warto sięgnąć po produkty zawierające duże ilości wody. Do owoców dodaj warzywa – nie bój się łączyć ze sobą produktów, ale pamiętaj o proporcjach i dominujących smakach. Warzywa idealnie przełamią owocową słodycz, wzbogacając Twoje smoothie o dodatkowe wartości odżywcze. Całość będzie stanowić niskokaloryczną bombę witamin, która jako drugie śniadanie, czy podwieczorek trafi w gusta wszystkich aktywnych osób.