Sekret wygody i bezkompromisowych rozwiązać kryje się w mnogości zastosowań produktów Evergreen. Materiały odporne na przebarwienia, wolne od takich składników jak bisfenol zachęcają do częstego użycia Blenderów i Wyciskarek Evergreen. Łatwość demontażu i mycia produktów sprawiają, że przyrządzenie posiłków staje się łatwe, szybkie i przyjemne. Osiem programów pracy Wyciskarki czy duża moc silnika Blendera umożliwiają Ci przygotowanie przecierów, sosów, zup i wszelkiego rodzaju dodatków, których możesz użyć praktycznie do każdego posiłku.

Przyrządzaj zdrowe, pełne smaku, wartościowe posiłki, urozmaicając swoją codzienną dietę. Seria Evergreen pomoże Ci w tworzeniu warzywnych kremów, dipów i sosów. Dzięki dołączonej do wyciskarki przystawce do szatkowania zrobisz surówki i sałatki owocowe. Blender będzie z kolei pomocny przy ucieraniu warzyw na placki i racuchy, do których podać możesz własnoręcznie przyrządzony dip, lub sos.

To zaskakujące, jak przy pomocy jednego urządzenia jesteś w stanie przygotować posiłki na cały dzień. Zdrowy tryb życia, racjonalne odżywianie się i dbanie o wartość posiłków jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Evergreen pozwoli Ci odejść od nudy i monotonii w kuchni i zainspiruje Cię do własnej inwencji na talerzu. Szybkość, wygoda i radość z jedzenia to coś, co przekona Cię do zmiany myślenia o zdrowej i zbilansowanej diecie, która bardzo często postrzegana jest jako czasochłonna i trudna.