Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Evergreen odkryjesz całą gamę świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców. Innowacyjna technologia Evergreen zapewnia przyrządzanie zielonych produktów w sposób, niewpływający na utratę ich wartości odżywczych i witamin. Soki są doskonałym sposobem na poprawę zarówno zdrowia, jak i urody. Wygoda i intuicyjność Wyciskarki ułatwi Ci wprowadzenie w swoją dietę koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu warzyw i owoców, a także ziół i przypraw, wzbogacających dodatkowo smak i wartość posiłków.

Wyciskarka wolnoobrotowa Evergreen jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem w przyrządzaniu świeżych soków, ponieważ tak przygotowane soki zachowują maksymalną zawartość składników odżywczych. Możesz łączyć smaki i kolory w sposób, jaki lubisz – na słodko, lub na słono. Warzywa i owoce są kopalnią witamin i składników odżywczych, które w płynnej formie są niezwykle łatwe do przyswojenia. Dieta, uwzględniająca soki może być doskonałym sposobem na detoksykację organizmu.

Kilka trybów pracy urządzenia pozwoli Ci na dopasowanie gęstości i konsystencji soku do Twoich preferencji. Model Evergreen wyposażony jest w szeroki otwór wlotowy, pozwalający na wkładanie całych owoców, ze specjalnie skonstruowaną klapką bezpieczeństwa. Szereg zabezpieczeń silnika pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia do 20 minut, co stawia je w czołówce dostępnych na rynku.